נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> הפלגות >> הפלגות נופש
 

   מדריך הפלגות נופש- מצא כאן מידע על הפלגות נופש. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

 הפלגות נופש
 האם חשבת לקחת חופשה בהפלגה ?
 
הפלגות נופש, קרוזים, הן אחת הדרכים הנפלאות ביותר להירגע ולהשתחרר.
קישורים ממומנים
 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

 מה עושים בעת ההפלגה? טוב, זאת לא עוד דרך להגיע ממקום למקום. שלא כמו טיסה או שייט רגיל, הפלגת נופש היא לא אמצעי היא המטרה. אתה עייף או משועמם. אתה צריך למלא את המצברים. בקיצור אתה זקוק לחופשה. אתה זקוק לנופש. לא לנסיעה שהיא חופש אלא לחופשה שהיא נופש. לא לטיול שהוא בעצם עבודה קשה. נהיגה, ניווט, החלטות קשות ומורכבות לפני היציאה לחופשה ובמהלכה.

ההחלטה לאן לנסוע, הזמנת טיסות, מלונות, רכב שכור וכדומה. יכול להיות מהנה מאד אבל זה לא יהיה נופש במובן הקלאסי של המונח: להרים רגליים למעלה ולשכוח מדאגות הקיום. ליהנות. נקודה. ושמישהו אחר ידאג לכל השאר... וברמה גבוהה בבקשה!

הפלגת נופש היא דרך נפלאה לנפוש, לנוח, ליהנות, לחיות את החיים הטובים באמת. בהפלגת נופש אתה בוחר איפה לטייל ולתור, באיזה פעילויות אתה רוצה להשתתף (או לא...). קיימים סוגים רבים ומגוונים של הפלגות קרוז. החל מהפלגות נופש שיפות לכל כיס ועד הפלגות נופש יקרות ויוקרתיות

 יש הפלגות הנופש  שמתמקדות בקהלים שונים (לדוגמא הפלגות נופש לגיל הזהב) ויש הפלגות נופש ששמות דגש על תיירות ומאפשרות לראות ערים ומקומות בעולם ואילו הפלגות נופש אחרות ששמות דגש על ההנאה מהים עצמו. ואפילו אם אתה רוצה לטפס על הרים, להשתלשל מצוקים, לצלול במעמקים או לעשות סקי, ניתן למצוא קרוזים שמשלבים הפלגה ופעילויות ספורט אתגרי.  

בשוק הישראלי מקובלות שתי קטגוריות של הפלגות נופש:
 • הפלגות היוצאות מישראל (מסווגות כתיירות עממית בדרך כלל)
 • הפלגות המתחילות ביעד שאיננו ישראל ונדרשת טיסה כדי להגיע לנקודת התחלת ההפלגה (מסווגות כתיירות יוקרה)
חיפוש הפלגת נופש

אם יש לך יעד מסוים , אם יש לך סוג מסוים של פעילויות שהיית רוצה להתרכז בהם במהלך השייט או אם רוצה ללמוד מה האפשרויות, תעשיית שייט התענוגות מציעה היום מבחר רחב ומגוון של אפשרויות. תוכל להתייעץ עם סוכן נסיעות שמתמחה בשייט תענוגות אם כי עדיף לבדוק את מגוון האפשרויות באינטרנט. הפלגות נופש הן התמחות  שלא כל סוכני הנסיעות שולטים בה ולכן עדיף להרחיב את היריעה ולבצע בדיקה מוקדמת באינטרנט.
  
הפלגות נופש היוצאות מישראל:
 • הפלגות לקפריסין
 • הפלגות לרודוס
 • הפלגות לטורקיה
 • הפלגות ליוון וכן איי יוון
 • הפלגות למרמריס
 • הפלגות נופש לאירופה
 • הפלגות לאלניה
 • הפלגות לאגן הים תיכון
 • שייט חופים בים התיכון
סוכני הפלגות השייט הגדולים בישראל הם מנו ספנות וכן כספי הפלגות. עיקר התמחותם ייצוג ומכירה של קווי הפלגות נופש שיוצאות מישראל לקהל הישראלי.
 
הפלגות נופש בעולם:  

מבחר הפלגות נופש שמוצעות הוא גדול ונרחב. מומלץ למיין את החיפוש לפי:
 • יעד הפלגה
 • תאריכי הפלגה
 • משך הפלגה
 • חברת אוניות Cruise line
 • מקום/יעד מועדף לעליה לאוניה
יש לשים לב בעת חיפוש והזמנה של הפלגות נופש ששונות המחירים יכולה לנבוע גם מסוגי הקבינות השונות ולא רק מהבדלי מחירים בין הסוכנים השונים. מאחר ולכל קו אוניות יש אתר משל עצמו וכן רבים עד מאד הם סוכני האוניות באינטרנט מומלץ להתמקד בסוכן אוניות גדול שמוכר את כל קווי הקרוזים והוא נהנה ממחירים מיוחדים כולל מחירי הדקה ה 90.

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com הפלגות נופש

לייבסיטי - בניית אתרים